פרויקט של חיים

מחלקת אמ"א

אמ”א – אמא מצילה אותי – עזרה וסיוע לנשים הרות במצוקה.
ארגון הידברות מחלקת אמא פועלים ללא הפסקה על מנת להציל חיים ולמנוע טעות גורלית. כל אחד יכול להיות שותף להצלת חיים!

קראו עוד

אודות הפרויקט

איך אפשר לתאר בכלל מה זה ‘להיות אמא’? אי אפשר, אי אפשר לתאר במילים את הדבר הכביר הזה ששמו ‘להיות אמא’. אבל גם אי אפשר בכלל לתאר במילים מה קורה כשאשה נדרשת להחליט האם היא רוצה להיות אמא, או שחלילה לא. וזה קורה הרבה, ממש מול עינינו בלי שנשים לב.

כמה לבטים, כמה יסורי נפש וגוף עוברים על אשה שנמצאת בדילמה האם להמשיך את ההריון ולהביא חיים חדשים לעולם, או לוותר על החלום בגלל קשיים כלכליים, נפשיים או בריאותיים. המציאות הבלתי נתפסת הזאת הביאה את הפעילות המסורות של הידברות להבין שצריך לקום ולעשות מעשה.

פעילות ‘הידברות’ מעניקות אוזן שומעת וכתף לבכות עליה, ודואגות לכך שמאות תינוקות כבר נולדו לאמהות רגועות ומאושרות שהמתינו רק להם עם המון המון אהבה, אהבה של אמא. מאות ואלפי חיים חדשים שהיו נתונים בסכנה הגיעו לעולם בכל זאת בזכות אמא. בזכות האמא הביולוגית ובזכות פרויקט ‘אמא’ שע”י הידברות.

פרויקט אמא הוא פרויקט של חיים, וזה לא משחק מילים. קיומו של הפרויקט הוא קיומם של חיים חדשים. הקלקה על תרומה לפרויקט היא הקלקה לחיים. ומי חלם שזה יהיה כל כך קל, להביא חיים חדשים לעולם בלחיצת כפתור? אז הנה זה כאן. מצילים את אמ”א, כדי להציל עוד אמא!

למעלה מ-12,000 תינוקות

ניצלו על ידי מחלקת אמ"א

למעלה מ-12,000 תינוקות

ניצלו על ידי מחלקת אמ"א

למעלה מ-12,000 תינוקות

ניצלו על ידי מחלקת אמ"א

כתבות וסיפורים

שלא ישאירו אתכם אדישים